Aktuálně

Napsali o nás

Ilustrační obrázek

Reference od investora

15.03.2020 Když jsme začali uvažovat o stavbě domu, oslovili jsme Firmu CZECH PAN nejprve proto, že je místní. Po první návštěvě ve firmě jsme tušili, že by to mohlo být to pravé. Vstřícnost a pomoc paní Hájkové se stavebním řízením byla nedocenitelná. Rovněž veškeré změny v projektu nebyly problém. A samotná výstavba - to byl koncert. Dům rostl jak z vody, všechno precizně ...
Ilustrační obrázek

Přestavba stodoly na obytný dům

02.09.2015 Z rozpadlé barabizny vytvořili nádhernou dřevostavbu v kamenném rámu, pomocí systému K-KONTROL.

Celý článek zde.

Ilustrační obrázek

Ledoví sochaři - dodávka a montáž z I-OSB

08.01.2015 Společnost CZECH PAN pomáhala při tradiční akci Sněhové království. Dodávka a následná montáž stanu pomocí I-OSB nosníků.
Ilustrační obrázek

Majitel se v novém moderním domě cítí jako na dovolené

21.11.2014 Majitel se v novém moderním domě cítí jako na dovolené. Článek o rodinném domě ve Varnsdorfu, který byl postaven ze systému K-KONTROL.

více

Ilustrační obrázek

Prodali byt a pořídili si hausbót na Vltavě

29.10.2014 Prodali byt a pořídili si hausbót ze systému K-KONTROL na Vltavě, kde bydlí i se synem Když se potkají dva lidé, kteří milují hausbóty, tak to nemůže skončit jinak. Jakub s Janou si své bydlení na Vltavě nejen vysnili, ale také zrealizovali. Kvůli vzhledu fasády přezdívají svému domovu na hausbótu krabička od sirek. celý článek si můžete přečíst zde.
Ilustrační obrázek

Dřevostavba inspirovaná antarktickou stanicí

21.08.2013 Postavili si dřevostavbu inspirovanou antarktickou stanicí. Moderní rodinný dům s konstrukcí jako pro polárníky ze stavebního systému K-KONTROL.

Celý článek si můžete přečíst zde

Ilustrační obrázek

BETULA - dům měsíce července

02.07.2013 Specializovaný stavebním portál ČESKÉ STAVBY.cz vyhlásil typový projekt BETULA společnosti CZECH PAN jako typový dům měsíce pro červenec 2013. Více informací o domu naleznete v našem katalogu typových projektů
Celý článek naleznete zde.
Ilustrační obrázek

Hausbót

20.12.2012 Kronborg HAUSBÓT - dřevostavbu si můžete postavit i na vodě.
Ani rok či několik měsíců... Ke splnění snu o životě na vodě stačí několik týdnů! Kronborg je první prototyp hausbótu s obytnou dřevostavbou z K-KONTROL. Tento univerzální sendvičový stavební systém je v posledních letech stále využívanější pro suchou výstavbu rodinných domů a rekreačních objektů. Nyní se dostal i na vodu.
Ilustrační obrázek

Nízkoenergetický dům za Prahou šetří energii i své majitele

01.07.2011 Majitelka nízkoenergetického domu Radka Vodová kdysi snila o bydlení v domě poblíž Prahy. Před sedmi lety získala vhodný pozemek ve Starém Vestci a její představy dostaly konkrétní podobu. Rozhodla se postavit dům, který bude sloužit rodině a ne rodina domu. Její prioritou byl jednoznačně dům pro snadný život.
Ilustrační obrázek

QUERCUS - dům měsíce opět z naší produkce

18.06.2010

Tak jako v únoru typový dům ABIES, tak tento měsíc získal typový dům QUERCUS ocenění dům měsíce června 2010 na specializovaném portálu ČESKÉ STAVBY.cz. Projekt si můžete prohlédnout v našem katalogu.

Celý článek naleznete zde: http://www.stredoceskestavby.cz/clanky/rodinne-domy-projekty-6636.html?qid=6636&qhod=10

Ilustrační obrázek

ABIES - Dům měsíce února

11.02.2010

Sperializovaný stavebním potrálu ČESKÉ STAVBY.cz vyhlásil typový projekt ABIES společnosti CZECH PAN jako typový dům měsíce pro únor 2010. Více informací o domu ABIES naleznete v katalogu typových projektů.

Celý článek naleznete zde: http://jiho.ceskestavby.cz/clanky/drevostavby-rodinne-domy-bungalov-6265.html

Ilustrační obrázek

Chata SORBUS ze systému K-KONTROL

25.09.2009 Pro sezónu 2010 připravujeme nový typový projekt pro rektreační bydlení. Projekt byl předběžně představen v internetovém magazínu Bydlení.cz.
Ilustrační obrázek

Dřevostavba v Antarktidě

30.07.2007 Na ostrově Jamese Rosse v Antarktidě byla letos v únoru 2007 oficiálně otevřena a zároveň pokřtěna česká vědecká polární stanice Johanna Gregora Mendela. Naše antarktická základna má špičkovou úroveň, při stavbě byly použity nejmodernější technologie využívání obnovitelných zdrojů energie a také originální stavební materiál systém K-KONTROL. Toto technické řešení stavby přineslo mimořádnou energetickou úspornost objektu.
 

www.czechpan.cz, 16.06.2024 17:17